Цiлодобово 24/7

Кремація в Запоріжжі за доступною ціною: від 9000 грн - 13000 грн

Кремация Запорожье
 
Рішення кремувати тіло все частіше приймають жителі України, в тому числі і в Запоріжжі. Практично щодня в «Єдину Ритуальну Службу» Запоріжжя звертаються родичі покійних, які вирішили замовити процедуру кремації, але не знають як вона відбувається, що для цього потрібно і скільки буде коштувати таке поховання.

«Єдина Ритуальна Служба» вже має солідний досвід в організації кремації, має свої катафалки і виробництво з випуску ритуального приладдя, що дозволяє організувати процес швидко, на високому рівні і за доступною ціною.
 
 
 

Вартість кремації у Запоріжжі: від 9000 грн - 13000 грн

Кремация в Запорожье цена
 
Ціна кремації в Запоріжжі формується з комплексу послуг, що надаються, витрат на послуги моргу, держмита крематорію. В нашій ритуальній службі ви можете замовити 2 види кремації «Економ» і «Стандарт»:
 
 
 

В комплекс кремації «ЕКОНОМ» входить:

«Економ». Надається ритуальна атрибутика, також в ціну входять витрати на транспортування. У вартість включена частина послуг крематорію. Ціна кремації «Економ» - 9000 грн.
 
Ритуальна атрибутика:
  Трун
  Подушка
Транспортні витрати:
  Доставка атрибутики
  Доставка тіла в крематорій
  Доставка урни замовнику
 

Ціна: 9000 грн

Зверніть увагу: Держмито крематорію і послуги моргу оплачуються окремо.
 
 
 

У комплекс кремації «Стандарт» входить:

«Стандарт». Додатково до вищевказаних послуг наша ритуальна служба допомагає в оформленні довідки та свідоцтва про смерть. Вартість кремації «Стандарт» - 13000 грн.  
 
Ритуальна атрибутика:
  Трун
  Подушка

Транспортні витрати:
  Доставка атрибутики
 
 Доставка тіла в крематорій
 
 Доставка урни замовнику
Агентские услуги:
  Оформлення довідки про смерть
 
 Оформлення св-ва про смерть
 

Ціна: 13000 грн

Зверніть увагу: Держмито крематорію і послуги моргу оплачуються окремо. 
 
 
 

Додаткові Витрати:

Послуги крематорію:
  Кремація | держмито
  Керамічна урна
 
 Довідка про проведення кремації
 

Ціна: 5000 грн

Послуги моргу:
 • Проведення експертизи
 • Зберігання
 • Одягання
 

Ціна: 1100 грн - 1600 грн

 
 
 

Де проводиться кремація в Запоріжжі?

На даний момент в Запоріжжі немає функціонуючого крематорію, тому, якщо людина замовляє кремацію, тіло відправляють в один з трьох крематоріїв, які відкриті і функціонують в нашій країні:
 
Практично всі кремації із Запоріжжя проводять в Харкові, так як це місто розташоване набагато ближче, ніж інші, тобто транспортування тіла туди і урни назад проводиться швидше і коштує дешевше. 
 
 
Харківський крематорій докладніше:
Харьковский крематорий
Крематорій в г. Харьков розташований в селищі Жихар. Він був побудований другим в Україні. Спочатку для нього було закуплено найсучасніше англійське обладнання. У день проводиться від 12 до 16 кремації.
 
На території є колумбарій, але місць у ньому не залишилося, тому урни забирають для окремого поховання або дозахороненія в могилу родича. Також тут є зали прощання - все ретельно процедури можна провести на місці.

 
 
Одеський крематорій докладніше: 
Одесский крематорий
Крематорій в м Одеса - розташований на Таїровському кладовищі. У цьому крематорії надають всі види послуг: кремація, зберігання пороху, зал для зберігання тіл, ритуальні атрибути і т.д. На Таїровському кладовищі надають земельні ділянки для поховання урни, а також ніші в колумбарній стіні. 

 
 
Київський крематорій докладніше: 
Киевский крематорий
Крематорій у місті Києві - розташований на Байковому кладовищі. Це гарний меморіально-обрядовості комплекс, що включає колумбарій. У ньому працює три прощальних залу і шість печей. У день проводиться 20 - 30 кремації.
 
Тут кремують людей і домашніх тварин. Крематорій має новітнє обладнання. В послуги крематорію крім кремації, поховання в колумбарії входить також озеленення, благоустрій та догляд за місцями поховань. 
 
 
 

Як проходить кремація?

Процедура кремації не виключає традиційного ритуалу прощання. Спочатку проходять всі традиційні процедури, після чого тіло в труні передається крематорію. Після спалення прах в урні передається родичам для поховання. Ця процедура займає приблизно 2 дні.
 
 
 

Які документи потрібні для кремації?

Кремация в Запорожье документы
Щоб організувати процедуру кремації, необхідно мати:
  Оригінал свідоцтва про смерть;
  Частина довідки про смерть із зазначенням причини смерті;

  Оригінал документа, що посвідчує особу родича або відповідального за процедуру. Йому ж видається урна з прахом.
 
 
 

Коли можна кремувати людини в Україні?

Відповідно до Закону, проведення кремації можливо тільки на другий день після смерті. Якщо людина була убита, необхідно мати також дозвіл прокуратури.
 
 
 

Що робити з прахом після кремації?
Кремация Запорожье

Це рішення родичі приймають самостійно. Можливі варіанти:
  Розвіяти в памятному місці (особливо, якщо таким було побажання покійного);
  Захоронити в землі (в окремому місці або допохований до родичів);
  Захоронити в колумбарії при крематорії;
  Помістити будинку для зберігання. 
 
 
 

Чи дозволяє православна церква кремацію?

Згідно з традиціями і обрядами, православна церква не схвалює спалення, так як вона занадто близька язичницьким віруванням. Однак, в сучасних умовах священики не протестують і відспівують померлих, яких будуть кремувати, що дає можливість родичам дотримати всі традиції. 
 
 
 

Скільки коштує кремація в Україні?

Держмито крематорію на цю послугу становить від 3200 грн - до 3900 грн. Послуги ритуального бюро, урна, процесія, транспортування оплачуються згідно тарифів ритуальної служби. 
 
 
 

Що таке кремація?

Кремація - це посмертне спалення тіла покійного в спеціальній печі крематорію. Потім прах в урні видають родичам для поховання. 

 
Доставка вінків Перевезення померлих Кремацiя Похорони Все Услуги